TPS62400DRCRG4
Přehled produktu
Part Number: TPS62400DRCRG4
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG BUCK ADJ DL SYNC 10SON
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace TPS62400DRCRG4
Part Number TPS62400DRCRG4 Výrobce N/A
Popis IC REG BUCK ADJ DL SYNC 10SON Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 78723 pcs Datový list
Napětí - Výstup (Min / Fix) 0.6V Napětí - Výstup (Max) 6V
Napětí - vstup (Min) 2.5V Napětí - vstup (Max) 6V
topologie Buck synchronní usměrňovač Yes
Dodavatel zařízení Package 10-VSON (3x3) Série -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 10-VFDFN Exposed Pad
Typ výstupu Adjustable Konfigurace výstupu Positive
Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA) Počet výstupů 2
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 2 (1 Year)
Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Funkce Step-Down Frekvence - Přepínání 2.25MHz
Detailní popis Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.6V 2 Output 400mA, 600mA 10-VFDFN Exposed Pad Current - Výstup 400mA, 600mA