TPS62170DSGR
Přehled produktu
Part Number: TPS62170DSGR
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG BUCK ADJ 0.5A SYNC 8WSON
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace TPS62170DSGR
Part Number TPS62170DSGR Výrobce N/A
Popis IC REG BUCK ADJ 0.5A SYNC 8WSON Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 87904 pcs Datový list
Napětí - Výstup (Min / Fix) 0.9V Napětí - Výstup (Max) 6V
Napětí - vstup (Min) 3V Napětí - vstup (Max) 17V
topologie Buck synchronní usměrňovač Yes
Dodavatel zařízení Package 8-WSON (2x2) Série DCS-Control™
Obal Cut Tape (CT) Paket / krabice 8-WFDFN Exposed Pad
Typ výstupu Adjustable Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména 296-29865-1 Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet výstupů 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 2 (1 Year) Výrobní standardní doba výroby 20 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce Step-Down
Frekvence - Přepínání 2.25MHz Detailní popis Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.9V 1 Output 500mA 8-WFDFN Exposed Pad
Current - Výstup 500mA Číslo základní části TPS62170