TPS548A20RVER
Přehled produktu
Part Number: TPS548A20RVER
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG BUCK ADJ 15A 28VQFN
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace TPS548A20RVER
Part Number TPS548A20RVER Výrobce N/A
Popis IC REG BUCK ADJ 15A 28VQFN Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 27395 pcs Datový list
Napětí - Výstup (Min / Fix) 0.6V Napětí - Výstup (Max) 5.5V
Napětí - vstup (Min) 1.5V Napětí - vstup (Max) 20V
topologie Buck synchronní usměrňovač No
Dodavatel zařízení Package 28-VQFN-CLIP (4.5x3.5) Série SWIFT™, D-CAP3™, Eco-Mode™
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 28-VFQFN Exposed Pad
Typ výstupu Adjustable Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména 296-48750-2
TPS548A20RVER-ND
Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TA)
Počet výstupů 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 2 (1 Year) Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce Step-Down
Frekvence - Přepínání Selectable Detailní popis Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.6V 1 Output 15A 28-VFQFN Exposed Pad
Current - Výstup 15A