TPS40100RGE
Přehled produktu
Part Number: TPS40100RGE
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG CTRLR BUCK 24QFN
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace TPS40100RGE
Part Number TPS40100RGE Výrobce N/A
Popis IC REG CTRLR BUCK 24QFN Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5572 pcs Datový list
Napětí - Supply (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 18 V topologie Buck
synchronní usměrňovač Yes Dodavatel zařízení Package 24-VQFN (4x4)
Série - Sériová rozhraní -
Obal Tube Paket / krabice 24-VFQFN Exposed Pad
Typ výstupu Transistor Driver Výstupní fáze 1
Konfigurace výstupu Positive Ostatní jména 296-18072
Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA) Počet výstupů 1
Funkce Step-Down Frekvence - Přepínání 100kHz ~ 600kHz