TPS40051PWPRG4
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: TPS40051PWPRG4
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG CTRLR BUCK 16HTSSOP
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace TPS40051PWPRG4
Part Number TPS40051PWPRG4 Výrobce N/A
Popis IC REG CTRLR BUCK 16HTSSOP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 50759 pcs Datový list
Napětí - Supply (Vcc / Vdd) 8 V ~ 40 V topologie Buck
synchronní usměrňovač Yes Dodavatel zařízení Package 16-HTSSOP
Série - Sériová rozhraní -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Typ výstupu Transistor Driver Výstupní fáze 1
Konfigurace výstupu Positive Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet výstupů 1 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 2 (1 Year)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce Step-Down
Frekvence - Přepínání 500kHz Pracovní cyklus (Max) 94%