TPS3824-50DBVR
Přehled produktu
Part Number: TPS3824-50DBVR
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC 5.0V SUPPLY MONITOR SOT-23-5
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
6000 pcs
  • Zpráva
Specifikace TPS3824-50DBVR
Part Number TPS3824-50DBVR Výrobce N/A
Popis IC 5.0V SUPPLY MONITOR SOT-23-5 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 73941 pcs Datový list
Napětí - Práh 4.55V Typ Simple Reset/Power-On Reset
Dodavatel zařízení Package SOT-23-5 Série -
resetování Prodleva 120 ms Minimum resetovat Active High/Active Low
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice SC-74A, SOT-753
Výstup Push-Pull, Totem Pole Ostatní jména 296-1358-2
TPS382450DBVR
Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA) Počet napìtí Sledované 1