TPS3818G25DRVR
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: TPS3818G25DRVR
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC 2.5V SUPERVISORY CIRC 6SON
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace TPS3818G25DRVR
Part Number TPS3818G25DRVR Výrobce N/A
Popis IC 2.5V SUPERVISORY CIRC 6SON Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4928 pcs Datový list
Napětí - Práh 2.33V Typ Simple Reset/Power-On Reset
Dodavatel zařízení Package 6-WSON (2x2) Série -
resetování Prodleva 180 ms Minimum resetovat Active Low
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 6-WDFN Exposed Pad
Výstup Open Drain or Open Collector Ostatní jména TPS3818G25DRVRG4
TPS3818G25DRVRG4-ND
Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Počet napìtí Sledované 1