TPS3808G125DBVT
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: TPS3808G125DBVT
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC VOLT SUPERVISOR 1.25V SOT23-6
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • Zpráva
Specifikace TPS3808G125DBVT
Part Number TPS3808G125DBVT Výrobce N/A
Popis IC VOLT SUPERVISOR 1.25V SOT23-6 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 68195 pcs Datový list
Napětí - Práh 1.16V Typ Simple Reset/Power-On Reset
Dodavatel zařízení Package SOT-23-6 Série -
resetování Prodleva Adjustable/Selectable resetovat Active Low
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice SOT-23-6
Výstup Open Drain or Open Collector Ostatní jména 296-32477-2
TPS3808G125DBVT-ND
Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Počet napìtí Sledované 1