TPS26600RHFR
Přehled produktu
Part Number: TPS26600RHFR
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC PWR MGMT EFUSE 60V 24VQFN
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace TPS26600RHFR
Part Number TPS26600RHFR Výrobce N/A
Popis IC PWR MGMT EFUSE 60V 24VQFN Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 35403 pcs Datový list
Napětí - Vstup 4.2 V ~ 55 V Dodavatel zařízení Package 24-VQFN (5x4)
Série - Sensing Method -
Obal Original-Reel® Paket / krabice 24-VFQFN Exposed Pad
Ostatní jména 296-48308-6 Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 2 (1 Year)
Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Funkce Electronic Fuse Detailní popis Electronic Fuse Regulator 2.35A 24-VQFN (5x4)
Current - Výstup 2.35A Přesnost ±5%