TPS2010APWPG4
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: TPS2010APWPG4
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC 0.3A PWR DIST SWITCH 14HTSSOP
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace TPS2010APWPG4
Part Number TPS2010APWPG4 Výrobce N/A
Popis IC 0.3A PWR DIST SWITCH 14HTSSOP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4696 pcs Datový list
Napětí - Supply (Vcc / Vdd) Not Required Napětí - Load 2.7 V ~ 5.5 V
Typ přepínače General Purpose Dodavatel zařízení Package 14-HTSSOP
Série - Rds On (typ) 30 mOhm
Ratio - Vstup: Výstup 1:1 Obal Tube
Paket / krabice 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad Typ výstupu N-Channel
Konfigurace výstupu High Side Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ)
Počet výstupů 1 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozhraní On/Off
Typ vstupu Non-Inverting Funkce -
Ochrana proti poruchám Current Limiting (Fixed), Over Temperature, UVLO Proud - výstup (Max) 200mA