TMS320VC5502PGF200
Přehled produktu
Part Number: TMS320VC5502PGF200
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC FIXED POINT DSP 176-LQFP
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
80 pcs
  • Zpráva
Specifikace TMS320VC5502PGF200
Part Number TMS320VC5502PGF200 Výrobce N/A
Popis IC FIXED POINT DSP 176-LQFP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 7841 pcs Datový list
Napětí - I / O 3.30V Napětí - jádro 1.26V
Typ Fixed Point Dodavatel zařízení Package 176-LQFP (24x24)
Série TMS320C55x Obal Tray
Paket / krabice 176-LQFP Ostatní jména 296-26864
TMS320VC5502PGF200-ND
Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TC) On-Chip RAM 80kB
Non-Volatile Memory ROM (32 kB) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 4 (72 Hours) Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozhraní Host Interface, I²C, McBSP, UART
Clock Rate 200MHz Číslo základní části TMS320VC5502