TMS320VC549ZGU-100
Přehled produktu
Part Number: TMS320VC549ZGU-100
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC FIXED POINT DSP 144-BGA
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace TMS320VC549ZGU-100
Part Number TMS320VC549ZGU-100 Výrobce N/A
Popis IC FIXED POINT DSP 144-BGA Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4417 pcs Datový list
Napětí - I / O 3.30V Napětí - jádro 2.50V
Typ Fixed Point Dodavatel zařízení Package 144-BGA MICROSTAR (12x12)
Série TMS320C54x Obal Tray
Paket / krabice 144-LFBGA Provozní teplota -40°C ~ 100°C (TC)
On-Chip RAM 64kB Non-Volatile Memory ROM (32 kB)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozhraní BSP, Host Interface, Serial Port
Clock Rate 100MHz Číslo základní části TMS320VC549