TMS320VC5410GGW100
Přehled produktu
Part Number: TMS320VC5410GGW100
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC DIG SIG PROCESSOR 176-BGA
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace TMS320VC5410GGW100
Part Number TMS320VC5410GGW100 Výrobce N/A
Popis IC DIG SIG PROCESSOR 176-BGA Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5316 pcs Datový list
Napětí - I / O 3.30V Napětí - jádro 2.50V
Typ Fixed Point Dodavatel zařízení Package 176-BGA MICROSTAR (15x15)
Série TMS320C54x Obal Tray
Paket / krabice 176-LFBGA Ostatní jména 296-10765
296-10765-5-ND
Provozní teplota -40°C ~ 100°C (TC) On-Chip RAM 128kB
Non-Volatile Memory ROM (32 kB) Typ montáže Surface Mount
Rozhraní Host Interface, McBSP Clock Rate 100MHz