TMS320VC5409GGU-80
Přehled produktu
Part Number: TMS320VC5409GGU-80
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC FIXED POINT DSP 144-BGA
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace TMS320VC5409GGU-80
Part Number TMS320VC5409GGU-80 Výrobce N/A
Popis IC FIXED POINT DSP 144-BGA Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5791 pcs Datový list
Napětí - I / O 3.30V Napětí - jádro 1.80V
Typ Fixed Point Dodavatel zařízení Package 144-BGA MICROSTAR (12x12)
Série TMS320C54x Obal Tray
Paket / krabice 144-LFBGA Provozní teplota -40°C ~ 100°C (TC)
On-Chip RAM 64kB Non-Volatile Memory ROM (32 kB)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozhraní Host Interface, McBSP
Clock Rate 80MHz Číslo základní části TMS320VC5409