TMS320DM641GNZ600
Přehled produktu
Part Number: TMS320DM641GNZ600
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC DGTL MEDIA PROCESSOR 548FCBGA
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace TMS320DM641GNZ600
Part Number TMS320DM641GNZ600 Výrobce N/A
Popis IC DGTL MEDIA PROCESSOR 548FCBGA Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4629 pcs Datový list
Napětí - I / O 3.30V Napětí - jádro 1.40V
Typ Fixed Point Dodavatel zařízení Package 548-FCBGA (27x27)
Série TMS320DM64x, DaVinci™ Obal Tray
Paket / krabice 548-BBGA, FCBGA Ostatní jména 296-17484
Provozní teplota 0°C ~ 90°C (TC) On-Chip RAM 160kB
Non-Volatile Memory External Typ montáže Surface Mount
Rozhraní Host Interface, I²C, McASP, McBSP Clock Rate 600MHz