TMS320DM355DZCEA13
Přehled produktu
Part Number: TMS320DM355DZCEA13
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC DGTL MEDIA SOC 337NFBGA
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace TMS320DM355DZCEA13
Part Number TMS320DM355DZCEA13 Výrobce N/A
Popis IC DGTL MEDIA SOC 337NFBGA Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4660 pcs Datový list
Napětí - I / O 1.8V, 3.3V Napětí - jádro 1.30V
Typ Digital Media System-on-Chip (DMSoC) Dodavatel zařízení Package 337-NFBGA (13x13)
Série TMS320DM3x, DaVinci™ Obal Tray
Paket / krabice 337-LFBGA Provozní teplota -40°C ~ 100°C (TC)
On-Chip RAM 56kB Non-Volatile Memory ROM (8 kB)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozhraní ASP, I²C, SPI, UART, USB
Clock Rate 135MHz Číslo základní části TMS320DM355