TMS320C6727GDHA250
Přehled produktu
Part Number: TMS320C6727GDHA250
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC FLOATING POINT DSP 256-BGA
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace TMS320C6727GDHA250
Part Number TMS320C6727GDHA250 Výrobce N/A
Dostupné množství 5706 pcs Datový list
Napětí - I / O 3.30V Napětí - jádro 1.20V
Typ Floating Point Dodavatel zařízení Package 256-BGA (17x17)
Série TMS320C672x Obal Tray
Paket / krabice 256-BGA Provozní teplota -40°C ~ 105°C (TC)
On-Chip RAM 288kB Non-Volatile Memory ROM (384 kB)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Rozhraní EBI/EMI, HPI, I²C, McASP, SPI
Clock Rate 250MHz Číslo základní části TMS320C6727