TMS320C6722RFP200
Přehled produktu
Part Number: TMS320C6722RFP200
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC FLOATING-POINT DSP 144HTQFP
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace TMS320C6722RFP200
Part Number TMS320C6722RFP200 Výrobce N/A
Popis IC FLOATING-POINT DSP 144HTQFP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5418 pcs Datový list
Napětí - I / O 3.30V Napětí - jádro 1.20V
Typ Floating Point Dodavatel zařízení Package 144-HTQFP (20x20)
Série TMS320C672x Obal Tray
Paket / krabice 144-TQFP Exposed Pad Ostatní jména 296-19448
Provozní teplota 0°C ~ 90°C (TC) On-Chip RAM 160kB
Non-Volatile Memory ROM (384 kB) Typ montáže Surface Mount
Rozhraní EBI/EMI, I²C, McASP, SPI Clock Rate 200MHz