TMS320C6211BGFN167
Přehled produktu
Part Number: TMS320C6211BGFN167
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC FIXED-POINT DSP 256-BGA
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
40 pcs
  • Zpráva
Specifikace TMS320C6211BGFN167
Part Number TMS320C6211BGFN167 Výrobce N/A
Popis IC FIXED-POINT DSP 256-BGA Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 1848 pcs Datový list
Napětí - I / O 3.30V Napětí - jádro 1.80V
Typ Fixed Point Dodavatel zařízení Package 256-BGA (27x27)
Série TMS320C62x Obal Tray
Paket / krabice 256-BGA Ostatní jména 296-12560
Provozní teplota 0°C ~ 90°C (TC) On-Chip RAM 72kB
Non-Volatile Memory External Typ montáže Surface Mount
Rozhraní Host Interface, McBSP Clock Rate 167MHz