TMS320C6202GLS200
Přehled produktu
Part Number: TMS320C6202GLS200
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC FIXED-POINT DSP 384-BGA
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace TMS320C6202GLS200
Part Number TMS320C6202GLS200 Výrobce N/A
Popis IC FIXED-POINT DSP 384-BGA Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4931 pcs Datový list
Napětí - I / O 3.30V Napětí - jádro 1.80V
Typ Fixed Point Dodavatel zařízení Package 384-FCBGA (18x18)
Série TMS320C62x Obal Tray
Paket / krabice 384-BFBGA, FCBGA Provozní teplota 0°C ~ 90°C (TC)
On-Chip RAM 384kB Non-Volatile Memory External
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 4 (72 Hours)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozhraní McBSP
Clock Rate 200MHz Číslo základní části TMS320C6202