TMS320C203PZ80
Přehled produktu
Part Number: TMS320C203PZ80
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC DSP 100LQFP
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
90 pcs
180 pcs
270 pcs
540 pcs
  • Zpráva
Specifikace TMS320C203PZ80
Part Number TMS320C203PZ80 Výrobce N/A
Popis IC DSP 100LQFP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 8487 pcs Datový list
Napětí - I / O 5.00V Napětí - jádro 5.00V
Typ Fixed Point Dodavatel zařízení Package 100-LQFP (14x14)
Série TMS320C20x Obal Tray
Paket / krabice 100-LQFP Ostatní jména 296-41925-5
TMS320C203PZ80-ND
Provozní teplota 0°C ~ 70°C (TA) On-Chip RAM 1kB
Non-Volatile Memory - Typ montáže Surface Mount
Rozhraní SSP, UART Clock Rate 80MHz