TMS320BC57SPGE57
Přehled produktu
Part Number: TMS320BC57SPGE57
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC DSP 144-LQFP
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace TMS320BC57SPGE57
Part Number TMS320BC57SPGE57 Výrobce N/A
Popis IC DSP 144-LQFP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5368 pcs Datový list
Napětí - I / O 5.00V Napětí - jádro 5.00V
Typ Fixed Point Dodavatel zařízení Package 144-LQFP (20x20)
Série TMS320C5x Obal Tray
Paket / krabice 144-LQFP Provozní teplota 0°C ~ 70°C (TA)
On-Chip RAM 14kB Non-Volatile Memory ROM (4 kB)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozhraní BSP, HPI, SSP
Clock Rate 57MHz Číslo základní části TMS320BC57