TMS320BC52PJA57
Přehled produktu
Part Number: TMS320BC52PJA57
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC DSP 100-QFP
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace TMS320BC52PJA57
Part Number TMS320BC52PJA57 Výrobce N/A
Popis IC DSP 100-QFP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5844 pcs Datový list
Napětí - I / O 5.00V Napětí - jádro 5.00V
Typ Fixed Point Dodavatel zařízení Package 100-QFP (14x20)
Série TMS320C5x Obal Tray
Paket / krabice 100-BQFP Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA)
On-Chip RAM 2kB Non-Volatile Memory ROM (8 kB)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 4 (72 Hours)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozhraní BSP, SSP
Clock Rate 57MHz Číslo základní části TMS320BC52