TMS320BC51PQ80
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: TMS320BC51PQ80
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC DSP 132-BQFP
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace TMS320BC51PQ80
Part Number TMS320BC51PQ80 Výrobce N/A
Popis IC DSP 132-BQFP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4534 pcs Datový list
Napětí - I / O 5.00V Napětí - jádro 5.00V
Typ Fixed Point Dodavatel zařízení Package 132-BQFP (24.54x24.54)
Série TMS320C5x Obal Tray
Paket / krabice 132-BQFP Bumpered Provozní teplota 0°C ~ 70°C (TA)
On-Chip RAM 4kB Non-Volatile Memory ROM (16 kB)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 4 (72 Hours)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozhraní BSP, SSP, TDM
Clock Rate 80MHz Číslo základní části TMS320BC51