TLV717185PDQNT
Přehled produktu
Part Number: TLV717185PDQNT
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 1.85V 150MA 4X2SON
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace TLV717185PDQNT
Part Number TLV717185PDQNT Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 1.85V 150MA 4X2SON Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 401900 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 0.35V @ 150mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 1.85V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 5.5V
Dodavatel zařízení Package 4-X2SON (1x1) Série -
Paket / krabice 4-XDFN Exposed Pad PSRR 70dB ~ 43dB (10Hz ~ 100kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Počet regulátorů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.85V 150mA 4-X2SON (1x1) Aktuální - Quiescent (Iq) 55µA
Current - Výstup 150mA Ovládací prvky Enable