TLV707285PDQNR
Přehled produktu
Part Number: TLV707285PDQNR
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 2.85V 200MA 4X2SON
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
6000 pcs
  • Zpráva
Specifikace TLV707285PDQNR
Part Number TLV707285PDQNR Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 2.85V 200MA 4X2SON Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 523755 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 0.3V @ 150mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 2.85V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 5.5V
Dodavatel zařízení Package 4-X2SON (1x1) Série -
Paket / krabice 4-XDFN Exposed Pad PSRR 70dB ~ 50dB (100Hz ~ 1MHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména 296-30290-2 Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorů 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 20 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 200mA 4-X2SON (1x1)
Aktuální - Quiescent (Iq) 50µA Current - Výstup 200mA