TLV27L1IDG4
Přehled produktu
Part Number: TLV27L1IDG4
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC OPAMP GP 160KHZ RRO 8SOIC
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
525 pcs
  • Zpráva
Specifikace TLV27L1IDG4
Part Number TLV27L1IDG4 Výrobce N/A
Popis IC OPAMP GP 160KHZ RRO 8SOIC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 55366 pcs Datový list
Napětí - Napájení, Single / Dual (±) 2.7 V ~ 16 V, ±1.35 V ~ 8 V Napětí - Input Offset 500µV
Dodavatel zařízení Package 8-SOIC rychlost přeběhu 0.06 V/µs
Série - Obal Tube
Paket / krabice 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Typ výstupu Rail-to-Rail
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Počet okruhů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Zisk Bandwidth Product 160kHz Detailní popis General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 8-SOIC
Proud - Supply 7µA Aktuální - Výstup / Channel 400µA
Aktuální - Vstupní klidový 1pA Číslo základní části TLV27L1
zesilovač Type General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
TLV27L2ID
TLV27L2ID
Výrobci: N/A
Popis: IC OPAMP GP 160KHZ RRO 8SOIC
Na skladě: 86088 pcs
Stažení:
RFQ
TLV27L1ID
TLV27L1ID
Výrobci: N/A