TLV27L1CDBVRG4
Přehled produktu
Part Number: TLV27L1CDBVRG4
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC OPAMP GP 160KHZ RRO SOT23-5
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace TLV27L1CDBVRG4
Part Number TLV27L1CDBVRG4 Výrobce N/A
Popis IC OPAMP GP 160KHZ RRO SOT23-5 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 116470 pcs Datový list
Napětí - Napájení, Single / Dual (±) 2.7 V ~ 16 V, ±1.35 V ~ 8 V Napětí - Input Offset 500µV
Dodavatel zařízení Package SOT-23-5 rychlost přeběhu 0.06 V/µs
Série - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice SC-74A, SOT-753 Typ výstupu Rail-to-Rail
Provozní teplota 0°C ~ 70°C Počet okruhů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 28 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Zisk Bandwidth Product 160kHz Detailní popis General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail SOT-23-5
Proud - Supply 7µA Aktuální - Výstup / Channel 400µA
Aktuální - Vstupní klidový 1pA Číslo základní části TLV27L1
zesilovač Type General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
TLV27L1CDBVR
TLV27L1CDBVR
Výrobci: N/A
Popis: IC OPAMP GP 160KHZ RRO SOT23-5