TLV2217-33KTPR
Přehled produktu
Part Number: TLV2217-33KTPR
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LIN 3.3V 500MA 2POWERFLEX
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace TLV2217-33KTPR
Part Number TLV2217-33KTPR Výrobce N/A
Popis IC REG LIN 3.3V 500MA 2POWERFLEX Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4948 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 0.5V @ 500mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 3.3V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 12V
Dodavatel zařízení Package 2-PowerFLEX™ Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Over Voltage Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 62dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména 296-10503-2 Provozní teplota 0°C ~ 125°C
Počet regulátorů 1 Typ montáže Surface Mount
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA 2-PowerFLEX™ Current - Výstup 500mA