TLV1549IDG4
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: TLV1549IDG4
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC 10 BIT 38 KSPS ADC S/O 8-SOIC
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
150 pcs
  • Zpráva
Specifikace TLV1549IDG4
Part Number TLV1549IDG4 Výrobce N/A
Popis IC 10 BIT 38 KSPS ADC S/O 8-SOIC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 20355 pcs Datový list
Napětí - Supply, digitální 3 V ~ 3.6 V Napětí - Supply, analogový 3 V ~ 3.6 V
Dodavatel zařízení Package 8-SOIC Série -
Vzorkování (Per Second) 38k Typové označení External
Poměr - S / H: ADC 1:1 Obal Tube
Paket / krabice 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Provozní teplota -40°C ~ 85°C