TL780-15KCSE3
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: TL780-15KCSE3
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 15V 1.5A TO220-3
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
1100 pcs
  • Zpráva
Specifikace TL780-15KCSE3
Part Number TL780-15KCSE3 Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 15V 1.5A TO220-3 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 153174 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 2V @ 1A Napětí - Výstup (Min / Fix) 15V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 30V
Dodavatel zařízení Package TO-220-3 Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Obal Tube
Paket / krabice TO-220-3 PSRR 85dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména 296-21604-5 Provozní teplota 0°C ~ 125°C
Počet regulátorů 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 15V 1.5A TO-220-3
Current - Výstup 1.5A Ovládací prvky -