TL751L10CD
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: TL751L10CD
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 10V 150MA 8SOIC
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
75 pcs
150 pcs
525 pcs
1050 pcs
  • Zpráva
Specifikace TL751L10CD
Part Number TL751L10CD Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 10V 150MA 8SOIC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 189956 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 0.6V @ 150mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 10V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 26V
Dodavatel zařízení Package 8-SOIC Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Over Voltage, Reverse Polarity Obal Tube
Paket / krabice 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 65dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména 296-8012-5
TL751L10CDE4
TL751L10CDE4-ND
TL751L10CDG4
TL751L10CDG4-ND
Provozní teplota 0°C ~ 125°C
Počet regulátorů 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 10V 150mA 8-SOIC
Current - Výstup 150mA Ovládací prvky Enable