TL750M10CKTER
Přehled produktu
Part Number: TL750M10CKTER
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LIN 10V 750MA 3POWERFLEX
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace TL750M10CKTER
Part Number TL750M10CKTER Výrobce N/A
Popis IC REG LIN 10V 750MA 3POWERFLEX Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4308 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 0.6V @ 750mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 10V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 26V
Dodavatel zařízení Package 3-PowerFLEX™ Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Over Voltage, Reverse Polarity Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice TO-252-4, DPak (3 Leads + Tab) PSRR 55dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména 296-18893-2 Provozní teplota 0°C ~ 125°C
Počet regulátorů 1 Typ montáže Surface Mount
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 10V 750mA 3-PowerFLEX™ Current - Výstup 750mA