TL750L10CDG4
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: TL750L10CDG4
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 10V 150MA 8SOIC
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
1200 pcs
  • Zpráva
Specifikace TL750L10CDG4
Part Number TL750L10CDG4 Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 10V 150MA 8SOIC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 184146 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 0.6V @ 150mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 10V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 26V
Dodavatel zařízení Package 8-SOIC Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Over Voltage, Reverse Polarity Obal Tube
Paket / krabice 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 65dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Provozní teplota 0°C ~ 125°C Počet regulátorů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 28 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 10V 150mA 8-SOIC Proud - Supply (Max) 12mA
Aktuální - Quiescent (Iq) 2mA Current - Výstup 150mA
Ovládací prvky - Číslo základní části TL750L10
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
TL750L08CDE4
TL750L08CDE4
Výrobci: N/A
Popis: IC REG LINEAR 8V 150MA 8SOIC
Na skladě: 154448 pcs
Stažení:
RFQ
TL750L10CD
TL750L10CD
Výrobci: N/A
Popis: IC REG LINEAR 10V 150MA 8SOIC