TL5001ACPG4
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: TL5001ACPG4
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG CTRLR BUCK/BST/FLYBK 8DIP
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace TL5001ACPG4
Part Number TL5001ACPG4 Výrobce N/A
Popis IC REG CTRLR BUCK/BST/FLYBK 8DIP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4557 pcs Datový list
Napětí - Supply (Vcc / Vdd) 3.6 V ~ 40 V topologie Buck, Boost, Flyback
synchronní usměrňovač No Dodavatel zařízení Package 8-PDIP
Série - Sériová rozhraní -
Obal Tube Paket / krabice 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Typ výstupu Transistor Driver Výstupní fáze 1
Konfigurace výstupu Positive Ostatní jména TL5001ACPE4
TL5001ACPE4-ND
Provozní teplota -20°C ~ 85°C (TA) Počet výstupů 1
Funkce Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down Frekvence - Přepínání 20kHz ~ 500kHz