TL4050C25IDCKT
Přehled produktu
Part Number: TL4050C25IDCKT
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC VREF SHUNT 2.5V SC70
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace TL4050C25IDCKT
Part Number TL4050C25IDCKT Výrobce N/A
Popis IC VREF SHUNT 2.5V SC70 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 61802 pcs Datový list
Napětí - Výstup (Min / Fix) 2.5V Napětí - Vstup -
Tolerance ±0.5% teplotní koeficient 50ppm/°C
Ostatní jména TL4050C25IDCKTG4
TL4050C25IDCKTG4-ND
Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Hluk - 10 Hz až 10 kHz 41µVrms Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz -
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 26 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis Shunt Voltage Reference IC ±0.5% 15mA SC-70-5 Proud - Supply -
Current - Výstup 15mA Proud - Cathode 65µA