TL4050C10IDCKT
Přehled produktu
Part Number: TL4050C10IDCKT
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC VREF SHUNT 10V SC70
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace TL4050C10IDCKT
Part Number TL4050C10IDCKT Výrobce N/A
Popis IC VREF SHUNT 10V SC70 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4791 pcs Datový list
Napětí - Výstup (Min / Fix) 10V Napětí - Vstup -
Tolerance ±0.5% teplotní koeficient 50ppm/°C
Ostatní jména TL4050C10IDCKTG4
TL4050C10IDCKTG4-ND
Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Hluk - 10 Hz až 10 kHz 150µVrms Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz -
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis Shunt Voltage Reference IC ±0.5% 15mA SC-70-5
Proud - Supply - Current - Výstup 15mA