TL4050B25IDCKT
Přehled produktu
Part Number: TL4050B25IDCKT
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC VREF SHUNT 2.5V SC70
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace TL4050B25IDCKT
Part Number TL4050B25IDCKT Výrobce N/A
Popis IC VREF SHUNT 2.5V SC70 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5515 pcs Datový list
Napětí - Výstup (Min / Fix) 2.5V Napětí - Vstup -
Tolerance ±0.2% teplotní koeficient 50ppm/°C
Ostatní jména TL4050B25IDCKTG4
TL4050B25IDCKTG4-ND
Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Hluk - 10 Hz až 10 kHz 41µVrms Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz -
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis Shunt Voltage Reference IC ±0.2% 15mA SC-70-5
Proud - Supply - Current - Výstup 15mA