TL2218-285PWR
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: TL2218-285PWR
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG 2.85V FIXED SCSI 20-TSSOP
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace TL2218-285PWR
Part Number TL2218-285PWR Výrobce N/A
Popis IC REG 2.85V FIXED SCSI 20-TSSOP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 42017 pcs Datový list
Napětí - Supply 3.5 V ~ 5.5 V Typ SCSI
Dodavatel zařízení Package 20-TSSOP Série -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Ostatní jména 296-10163-2 Provozní teplota 0°C ~ 125°C
Počet účastnických ukončení 9 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 6 Weeks
Číslo základní části TL2218-285
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
TL221
TL221
Výrobci: Fluke Electronics
Popis: TEST LEAD BANANA TO BANANA 59.1"