TL-SCSI285PWRE4
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: TL-SCSI285PWRE4
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LIN 2.85V 500MA 20TSSOP
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace TL-SCSI285PWRE4
Part Number TL-SCSI285PWRE4 Výrobce N/A
Popis IC REG LIN 2.85V 500MA 20TSSOP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5144 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 0.8V @ 620mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 2.85V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 5.5V
Dodavatel zařízení Package 20-TSSOP Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Over Voltage Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) PSRR 62dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Provozní teplota 0°C ~ 125°C Počet regulátorů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 500mA 20-TSSOP
Current - Výstup 500mA Ovládací prvky -
Číslo základní části TL-SCSI285
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
TL-T2E1
TL-T2E1
Výrobci: Omron Automation & Safety
Popis: SENSOR PROX NO 12-24VDC 2MM
Na skladě: 4126 pcs
Stažení: TL-T2E1.pdf
RFQ
TL-T2F1
TL-T2F1
Na skladě: 5259 pcs
Stažení: TL-T2F1.pdf
RFQ
TL-SCSI285KC
TL-SCSI285KC
Výrobci: N/A
Popis: IC REG LIN 2.85V 620MA TO220-3
Stažení:
TL-Q5ME2-3
TL-Q5ME2-3
Popis: SENSOR PROXIMITY NC 5MM
Stažení: TL-Q5ME2-3.pdf
TL-SCSI285PWR
TL-SCSI285PWR
Výrobci: N/A
Popis: IC REG LIN 2.85V 500MA 20TSSOP
Stažení:
TL-T2E1 5M
TL-T2E1 5M