SN75LVDM976DL
Přehled produktu
Part Number: SN75LVDM976DL
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC TXRX DUAL MODE 9/9 56SSOP
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace SN75LVDM976DL
Part Number SN75LVDM976DL Výrobce N/A
Popis IC TXRX DUAL MODE 9/9 56SSOP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5084 pcs Datový list
Napětí - Supply 4.75 V ~ 5.25 V Typ Transceiver
Dodavatel zařízení Package 56-SSOP Série -
Protokol - Obal Tube
Paket / krabice 56-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) Ostatní jména 296-6934-5
SN75LVDM976DLG4
SN75LVDM976DLG4-ND
Provozní teplota 0°C ~ 70°C Počet řidičů / Přijímače 9/9