SN75LBC784DWG4
Přehled produktu
Part Number: SN75LBC784DWG4
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC QUAD RS-423-B DRIV/REC 28SOIC
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace SN75LBC784DWG4
Part Number SN75LBC784DWG4 Výrobce N/A
Popis IC QUAD RS-423-B DRIV/REC 28SOIC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5081 pcs Datový list
Napětí - Supply 10.8 V ~ 13.2 V Typ Transceiver
Dodavatel zařízení Package 28-SOIC Série -
Přijímačová hystereze 40mV Protokol RS423
Obal Tube Paket / krabice 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Provozní teplota 0°C ~ 70°C Počet řidičů / Přijímače 4/4