SN75C1154DWR
Přehled produktu
Part Number: SN75C1154DWR
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC QUAD LP DRVR/RCVR 20-SOIC
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace SN75C1154DWR
Part Number SN75C1154DWR Výrobce N/A
Popis IC QUAD LP DRVR/RCVR 20-SOIC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 60021 pcs Datový list
Napětí - Supply 4.5 V ~ 15 V Typ Transceiver
Dodavatel zařízení Package 20-SOIC Série -
Přijímačová hystereze 1V Protokol RS232
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Ostatní jména SN75C1154DWRE4
SN75C1154DWRE4-ND
SN75C1154DWRG4
SN75C1154DWRG4-ND
Provozní teplota 0°C ~ 70°C