SN75ALS160DWG4
Přehled produktu
Part Number: SN75ALS160DWG4
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC BUS XCVR OCTAL 20-SOIC
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
225 pcs
  • Zpráva
Specifikace SN75ALS160DWG4
Part Number SN75ALS160DWG4 Výrobce N/A
Popis IC BUS XCVR OCTAL 20-SOIC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 44821 pcs Datový list
Napětí - Supply 4.75 V ~ 5.25 V Typ Transceiver
Dodavatel zařízení Package 20-SOIC Série -
Přijímačová hystereze 650mV Protokol IEEE 488
Obal Tube Paket / krabice 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Provozní teplota 0°C ~ 70°C Počet řidičů / Přijímače 8/8