SN75ALS085DWRE4
Přehled produktu
Part Number: SN75ALS085DWRE4
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC DRVR/RCVR DUAL INTRFAC 24SOIC
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace SN75ALS085DWRE4
Part Number SN75ALS085DWRE4 Výrobce N/A
Popis IC DRVR/RCVR DUAL INTRFAC 24SOIC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4628 pcs Datový list
Napětí - Supply 4.75 V ~ 5.25 V Typ Transceiver
Dodavatel zařízení Package 24-SOIC Série -
Protokol AUI Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Provozní teplota 0°C ~ 70°C