SN74V263PZAEP
Přehled produktu
Part Number: SN74V263PZAEP
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC SYNC FIFO 8KX18 80QFP
Datasheety:
Stav RoHs Vyžádejte o ověření inventáře / RoHS
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
90 pcs
180 pcs
270 pcs
  • Zpráva
Specifikace SN74V263PZAEP
Part Number SN74V263PZAEP Výrobce N/A
Popis IC SYNC FIFO 8KX18 80QFP Stav volného vedení / RoHS Vyžádejte o ověření inventáře / RoHS
Dostupné množství 4357 pcs Datový list
Napětí - Supply 3.15V ~ 3.45V Dodavatel zařízení Package 80-LQFP (14x14)
Série 74V retransmit Capability Yes
Programovatelné Flags Support Yes Obal Tray
Paket / krabice 80-LQFP Ostatní jména 296-15318
V62/03639-01XE
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 4 (72 Hours) Velikost paměti 144K (8K x 18)(16K x 9)
Funkce Synchronous podpora FWFT Yes
Expansion Type Depth, Width Rychlost přenosu dat 133MHz
Proud - Supply (Max) 35mA autobus Směrová Uni-Directional