SN74LVCZ240ADBRE4
Přehled produktu
Part Number: SN74LVCZ240ADBRE4
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC BUFFER INVERT 3.6V 20SSOP
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace SN74LVCZ240ADBRE4
Part Number SN74LVCZ240ADBRE4 Výrobce N/A
Popis IC BUFFER INVERT 3.6V 20SSOP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4305 pcs Datový list
Napětí - Supply 2.7 V ~ 3.6 V Dodavatel zařízení Package 20-SSOP
Série 74LVCZ Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) Typ výstupu 3-State
Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA) Počet elementů 2
Počet bitů na Element 4 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Typ logiky Buffer, Inverting
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ vstupu -
Detailní popis Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-SSOP Aktuální - Výstup High, Low 24mA, 24mA