SN74LVCZ16240ADL
Přehled produktu
Part Number: SN74LVCZ16240ADL
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC BUFFER INVERT 3.6V 48SSOP
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace SN74LVCZ16240ADL
Part Number SN74LVCZ16240ADL Výrobce N/A
Popis IC BUFFER INVERT 3.6V 48SSOP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5510 pcs Datový list
Napětí - Supply 2.7 V ~ 3.6 V Dodavatel zařízení Package 48-SSOP
Série 74LVCZ Obal Tube
Paket / krabice 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) Typ výstupu 3-State
Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA) Počet elementů 4
Počet bitů na Element 4 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Typ logiky Buffer, Inverting
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ vstupu -
Detailní popis Buffer, Inverting 4 Element 4 Bit per Element 3-State Output 48-SSOP Aktuální - Výstup High, Low 24mA, 24mA