SN74LVC2G32YEAR
Přehled produktu
Part Number: SN74LVC2G32YEAR
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC GATE OR 2CH 2-INP 8DSBGA
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace SN74LVC2G32YEAR
Part Number SN74LVC2G32YEAR Výrobce N/A
Popis IC GATE OR 2CH 2-INP 8DSBGA Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5095 pcs Datový list
Napětí - Supply 1.65 V ~ 5.5 V Dodavatel zařízení Package 8-DSBGA, 8-WCSP (1.9x0.9)
Série 74LVC Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 8-XFBGA, DSBGA Ostatní jména 296-15593-2
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Počet vstupů 2
Počet okruhů 2 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Max prodlení propagace @ V, Max CL 3.2ns @ 5V, 50pF
Typ logiky OR Gate Logic Level - Low 0.7 V ~ 0.8 V
Logic Level - Vysoká 1.7 V ~ 2 V Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Funkce - Detailní popis OR Gate IC 2 Channel 8-DSBGA, 8-WCSP (1.9x0.9)
Proud - Klidový (Max) 10µA Aktuální - Výstup High, Low 32mA, 32mA