SN74LVC2G14YEPR
Přehled produktu
Part Number: SN74LVC2G14YEPR
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC INVERTER SCHMITT 2CH 6DSBGA
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace SN74LVC2G14YEPR
Part Number SN74LVC2G14YEPR Výrobce N/A
Popis IC INVERTER SCHMITT 2CH 6DSBGA Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5629 pcs Datový list
Napětí - Supply 1.65 V ~ 5.5 V Dodavatel zařízení Package 6-DSBGA, 6-WCSP (1.4x0.9)
Série 74LVC Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 6-XFBGA, DSBGA Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Počet vstupů 2 Počet okruhů 2
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Max prodlení propagace @ V, Max CL 4.3ns @ 5V, 50pF Typ logiky Inverter
Logic Level - Low 0.3 V ~ 1.4 V Logic Level - Vysoká 1.4 V ~ 3.7 V
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce Schmitt Trigger
Aktuální - Výstup High, Low 32mA, 32mA Číslo základní části 74LVC2G14